Rehouse Development

Spółka Rehouse Development sp. z o.o. S.K. została założona w celu realizacji inwestycji pod nazwą Dębowy Park. Jej udziałowcy to doświadczeni i najlepsi specjaliści z branży deweloperskiej mający na swoim koncie kilka udanych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie.

Lokalizacje inwestycji są zawsze starannie wybierane aby ich użytkownicy mieli dostęp do podstawowych usług na wybranym terenie i aby komunikacja z centrum miasta jak i wyjazd poza miasto był w miarę łatwy i bezproblemowy.

Projekty, które tworzymy są pieczołowicie przygotowywane przez najlepszych architektów, dbamy aby były funkcjonalne, nowoczesne, oryginalne a także żeby nawiązywały do najnowszych trendów światowej architektury. Infrastruktura osiedli jest projektowana w taki sposób aby pozwalała mieszkańcom na komfortowy wypoczynek po pracy i dawała radość z mieszkania w wybranych przez nas miejscach. Potwierdzeniem tego jest zdobyta przez naszych udziałowców statuetka Złotego Żurawia w roku 2016 za najlepszą inwestycję deweloperską na Podkarpaciu.

Jakość stosowanych przez nas materiałów jest zawsze najwyższa, stosujemy najnowsze dostępne technologie, zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży budowlanej.

To co wyróżnia nasze inwestycje to ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, na którą składa się zastosowanie stolarki trzyszybowej, pięciokomorowej ściany konstrukcyjne grubość - 25/30 cm wykonane z pustaka ceramicznego, docieplenie ścian styropianem o grubości 15 cm, wysokiej klasy, energooszczędne, gazowe piece grzewcze dwufunkcyjne sterowane automatycznie, energooszczędne grzejniki panelowe o wysokiej skuteczności ogrzewania.

W trakcie ralizacji naszego projektu Dębowy Park postanowiliśmy zadbać o klientów, którzy chcą zakupić mieszkanie i finansować je za pomocą kredytu hipotecznego.