REALIZACJE

W trakcie ralizacji naszego projektu Dębowy Park 2.0 postanowiliśmy zadbać o klientów, którzy chcą zakupić mieszkanie i finansować je za pomocą kredytu hipotecznego.

Spółka Rehouse Development sp. z o.o. S.K. została założona w celu realizacji inwestycji pod nazwą Dębowy Park 2.0. Jej udziałowcy to doświadczeni i najlepsi specjaliści z branży deweloperskiej mający na swoim koncie kilka udanych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie.

Lokalizacje inwestycji są zawsze starannie wybierane aby ich użytkownicy mieli dostęp do podstawowych usług na wybranym terenie i aby komunikacja z centrum miasta jak i wyjazd poza miasto był w miarę łatwy i bezproblemowy.

Projekty, które tworzymy są pieczołowicie przygotowywane przez najlepszych architektów, dbamy aby były funkcjonalne, nowoczesne, oryginalne a także żeby nawiązywały do najnowszych trendów światowej architektury. Infrastruktura osiedli jest projektowana w taki sposób aby pozwalała mieszkańcom na komfortowy wypoczynek po pracy i dawała radość z mieszkania w wybranych przez nas miejscach. Potwierdzeniem tego jest zdobyta przez naszych udziałowców statuetka Złotego Żurawia w roku 2016 za najlepszą inwestycję deweloperską na Podkarpaciu.

Jakość stosowanych przez nas materiałów jest zawsze najwyższa, stosujemy najnowsze dostępne technologie, zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży budowlanej.

To co wyróżnia nasze inwestycje to ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, na którą składa się zastosowanie stolarki okiennej trzyszybowej firmy VIDOK, pięciokomorowej ściany zewnętrznej konstrukcyjnej - grubość - 25 cm, wykonane z pustaka ceramicznego, docieplenie ścian wysokiej klasy styropianem grafitowym,nowoczesne i ekologiczne systemy ogrzewania.
 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji.
Zadzwoń i umów się na spotkanie!

 • Dębowy Park 2.0

  Biuro Sprzedaży 

  ul. Handlowa 3, 35-103 Rzeszów

  Godziny pracy biura:

  poniedziałek - piątek  9:00 - 17:00

 • Zadzwoń i zapytaj: 

  tel. 725 111 100
  tel. 725 000 200 
  tel. 725 111 000

 • Napisz

  kontakt@debowypark.eu

Formularz kontaktowy